OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Log in
hr: Prijava

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hr: Valjana adresa e-pošte. Sve poruke e-pošte koje sustav šalje bit će poslane na ovu adresu. Adresa e-pošte neće biti javno prikazana. Koristiti će se samo ako želite primiti novu lozinku, određene novosti ili obavijesti.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
hr: Adresa e-pošte %email je već korištena za registraciju. <a href="@password">Jeste li zaboravili lozinku?</a>

en: Log out
hr: Odjava

en: The e-mail address %email is already taken.
hr: Adresa e-pošte %email se već koristi.
