OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: User ID cannot be identified.
pt: O ID do usuário não pode ser identificado.

en: E-mail address
pt: Endereço de e-mail

en: Log in
pt: Entrar

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
pt: Um e-mail válido. Todos os e-mails do sistema serão enviados para este endereço. O endereço de e-mail não será divulgado e será usado apenas se você solicitar uma nova senha ou notificações específicas por e-mail.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
pt: O e-mail %email já foi registrado. <a href="@password">Talvez você tenha esquecido a sua senha?</a>

en: Log out
pt: Sair

en: Complete
pt: Concluído

en: The e-mail address %email is already taken.
pt: O endereço de e-mail %email já está em uso.
