OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: User ID cannot be identified.
ru: Неизвестный ID пользователя.

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: Log in
ru: Войти

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
ru: Существующий адрес электронной почты. Все почтовые сообщения с сайта будут отсылаться на этот адрес. Адрес электронной почты не будет публиковаться и будет использован только по вашему желанию: для восстановления пароля или для получения новостей и уведомлений по электронной почте.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ru: Адрес электронной почты %email уже зарегистрирован. <a href="@password">Забыли свой пароль?</a>

en: Log out
ru: Выход

en: Complete
ru: Завершён

en: The e-mail address %email is already taken.
ru: Адрес e-mail %email уже занят.
