OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Log in
sl: Prijava

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sl: Veljaven e-naslov. Sistem bo vso e-pošto pošiljal na ta naslov. E-naslov ni javno objavljen in bo uporabljen le ob ponastavitvi gesla, e-novicah in obveščanju.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sl: E-mail naslov %email je že registriran. <a href="@password">Ste pozabili vaše geslo?</a>

en: Log out
sl: Odjavi se

en: The e-mail address %email is already taken.
sl: E-naslov %email je že zaseden.
