OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Log in
sq: Identifikohu

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sq: Një adresë të vlefshme e-mail. Të gjithë mesazhet nga sistemi do të dërgohen tek kjo adresë. Adresa e-mail nuk do të jetë publike dhe do të përdoret vetëm nëse dëshironi të merrni një fjalëkalim të ri apo dëshironi të merrni disa lajme ose njoftime me anë të e-mail.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sq: Adresa e-mail %email është rregullisht e regjistruar. <a href="@password">Keni harruar fjalëkalimin tuaj?</a>

en: Log out
sq: Dalja

en: The e-mail address %email is already taken.
sq: Adresa e-mail %email është përdorur njëherë.
