OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
be: Слушная e-mail адрэса. Усе лісты накіроўваемыя сістэмай будуць адпраўляцца на гэтую адрэсу. Дадзеная адрэса не будзе публікавацца і будзе выкарыстоўвацца толькі ў выпадку атрымання новага пароля ці апавяшчэнняў.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
be: Еmail %email ужо зарэгістраваны ў сістэме. <a href="@password">Магчыма, вы хочаце аднавіць пароль па эл. пошце?</a>

en: Log out
be: Выйсці

en: The e-mail address %email is already taken.
be: На жаль, email %email ужо заняты.
