OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta4) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: User ID cannot be identified.
fr: L'ID de l'utilisateur ne peut pas être identifié.

en: E-mail address
fr: Adresse de courriel

en: Log in
fr: Se connecter

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
fr: Une adresse électronique valide. Le système enverra tous les courriels à cette adresse. L'adresse électronique ne sera pas rendue publique et ne sera utilisée que pour la réception d'un nouveau mot de passe ou pour la réception de certaines notifications désirées.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fr: L'adresse électronique %email est déjà enregistrée. <a href="@password">Avez-vous oublié votre mot de passe ?</a>

en: Log out
fr: Se déconnecter

en: Complete
fr: Terminé

en: The e-mail address %email is already taken.
fr: L'adresse de courriel %email est déjà utilisée.

en: Complete your profile
fr: Complétez votre profil
