OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: User ID cannot be identified.
hu: A felhasználói ID nem megállapítható.

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hu: Egy mindenképp működő e-mail cím, mert a rendszer a felhasználó minden üzenetét ide küldi ki. Nem kerül nyilvánosságra és általában csak elfelejtett jelszóhoz való segítségnyújtásra, valamint a kért értesítésekhez lesz használva.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
hu: %email e-mail cím már foglalt. <a href="@password">Új jelszó igénylése</a>

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Complete
hu: Kész

en: The e-mail address %email is already taken.
hu: %email email-cím már foglalt.
