OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
dz: ནུས་ཅན་གྱི་  གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ཅིག་བཙུགས།  རིམ་ལུགས་ནང་གི་  གློག་འཕྲིན་དེ་ཚུ་ཆ་མཉམ་  འ་ནཱི་ཁ་བྱང་དེ་ལུ་  གཏང་འོང་།  གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང་དེ་  མི་མང་གི་དོན་ལུ་བཟོ་བཟོཝ་མེནམ་དང་   ཁྱོད་རང་ ཆོག་ཡིག་གསརཔ་དང་  གནས་ཚུལ་ལ་ལོ་ཅིག་  ཡང་ན་  བརྡ་བསྐུལ་ཚུ་གློག་འཕྲིན་གྱི་ཐོག་ལས་  ལེན་པ་ཅིན་རྐྱངམ་ཅིག་  འ་ནཱི་དེ་  ལག་ལེན་འཐབ་འོང་།

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ %email འདི་ཧེ་མ་ལས་རང་  ཐོ་འགོད་འབད་དེ་འདུག།  <a href="@password">ཁྱོད་རའི་ཆོག་ཡིག་འདི་བརྗེད་སོངཔ་ཨིན་ན?</a>

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་
