OpenID Connect (7.x-1.0-beta4) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Status
fr: État

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Time zone
fr: Fuseau horaire

en: Log in
fr: Se connecter

en: Generic
fr: Générique
