OpenID Connect (7.x-1.0-beta6) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: Log in
nl: Inloggen

en: Generic
nl: Generiek

en: Not connected
nl: Niet gekoppeld
