OpenID Connect (7.x-1.0-beta7) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: None
et: Puudub

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Log in
et: Sisene

en: The e-mail address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole kehtiv.

en: The e-mail address %email is already taken.
et: E-posti aadress %email on juba kasutusel.
