OpenID Connect (7.x-1.0-beta7) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: None
eu: Bat ere ez

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: Log in
eu: Sartu

en: The e-mail address %mail is not valid.
eu: %mail email helbideak ez du balio.

en: The e-mail address %email is already taken.
eu: Dagoeneko %email helbide elektronikoa hartuta dago.
