OpenID Connect (7.x-1.0-beta7) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: None
hu: Nincs

en: Time zone
hu: Időzóna

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Generic
hu: Általános

en: The e-mail address %mail is not valid.
hu: %mail e-mail cím hibás.

en: The e-mail address %email is already taken.
hu: %email email-cím már foglalt.
