OpenID Connect (7.x-1.0-beta7) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: None
id: Tiada

en: Client ID
id: ID Klien

en: Time zone
id: Zona waktu

en: Log in
id: Masuk

en: Generic
id: Umum

en: The e-mail address %mail is not valid.
id: Alamat email %mail tidak benar.

en: The e-mail address %email is already taken.
id: Alamat e-mail %email sudah ada yang pakai.
