OpenID Connect (7.x-1.0-beta7) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: None
ka: არცერთი

en: Time zone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა
