OpenID Connect (7.x-1.0-beta7) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: None
km: គ្មាន

en: Time zone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Log in
km: ចូល

en: The e-mail address %mail is not valid.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល %mail មិន​ត្រឹមត្រូវ​ឡើយ ។

en: The e-mail address %email is already taken.
km: អាសយ​ដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ %email ​ត្រូវ​បាន​ទទួល​យក​រួច​ហើយ​ ។
