OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.0-beta7) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Status
tr: Durum

en: None
tr: Hiçbiri

en: Time zone
tr: Saat dilimi

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: The e-mail address %mail is not valid.
tr: %mail e-posta adresi geçerli değil.

en: The e-mail address %email is already taken.
tr: %email e-mail adresi zaten kullanımda.
