OpenID Connect (7.x-1.0-beta8) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: None
cs: Žádné

en: Time zone
cs: Časová zóna

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: The e-mail address %mail is not valid.
cs: E-mailová adresa %mail není platná.

en: The e-mail address %email is already taken.
cs: E-mailová adresa %email je již obsazená.
