OpenID Connect (7.x-1.0-beta8) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: None
da: Ingen

en: Client ID
da: Klient ID

en: Time zone
da: Tidszone

en: Log in
da: Log ind

en: The e-mail address %mail is not valid.
da: E-mail-adressen %mail er ugyldig.

en: The e-mail address %email is already taken.
da: E-mail-adressen %email er allerede i brug.
