OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.0-beta8) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Status
es: Estado

en: None
es: Ninguno

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Time zone
es: Zona horaria

en: Log in
es: Iniciar sesión

en: Generic
es: Generico

en: The e-mail address %mail is not valid.
es: La dirección de correo electrónico %mail no es válida.

en: The e-mail address %email is already taken.
es: La dirección de correo electrónico %email ya se encuentra en uso.
