OpenID Connect (7.x-1.0-beta8) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: None
fa: هیچ

en: Time zone
fa: ناحیه زمانی

en: Log in
fa: ورود

en: Google
fa: گوگل

en: The e-mail address %mail is not valid.
fa: نشانی پست الکترونیک %mail معتبر نیست.

en: The e-mail address %email is already taken.
fa: در حال حاضر نشانی پست الکترونیک %email گرفته شده است.
