OpenID Connect (7.x-1.0-beta8) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: None
he: ללא

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Log in
he: כניסה

en: The e-mail address %mail is not valid.
he: כתובת הדואר האלקטרוני אינה תקינה.
