OpenID Connect (7.x-1.0-beta8) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі

en: Log in
kk: Кіру

en: The e-mail address %mail is not valid.
kk: %mail e-mail мекенжайы дұрыс емес.
