OpenID Connect (7.x-1.0-beta8) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: None
lt: Joks

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Log in
lt: Prisijungti

en: The e-mail address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra neteisingas.

en: The e-mail address %email is already taken.
lt: El, pašto adresas %email jau užimtas.
