OpenID Connect (7.x-1.0-beta8) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Status
vi: Trạng thái

en: None
vi: Không có

en: Time zone
vi: Múi giờ

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Generic
vi: Chung

en: The e-mail address %mail is not valid.
vi: Địa chỉ thư điện tử %mail không hợp lệ.

en: The e-mail address %email is already taken.
vi: Địa chỉ thư điện tử %email đã được dùng.
