OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: None
ca: Cap

en: Time zone
ca: Fus horari

en: Log in
ca: Entra

en: The e-mail address %mail is not valid.
ca: L'adreça de correu %mail no és vàlida.

en: About
ca: Detalls

en: The e-mail address %email is already taken.
ca: L'adreça de correu electrònic %email ja està agafada.

en: Uses
ca: Usos
