OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: None
cs: Žádné

en: Time zone
cs: Časová zóna

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: The e-mail address %mail is not valid.
cs: E-mailová adresa %mail není platná.

en: About
cs: Popis

en: The e-mail address %email is already taken.
cs: E-mailová adresa %email je již obsazená.

en: Uses
cs: Použití
