OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: None
da: Ingen

en: Client ID
da: Klient ID

en: Time zone
da: Tidszone

en: Log in
da: Log ind

en: The e-mail address %mail is not valid.
da: E-mail-adressen %mail er ugyldig.

en: About
da: Om

en: The e-mail address %email is already taken.
da: E-mail-adressen %email er allerede i brug.

en: Uses
da: Bruger
