OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: None
el: Κανένα

en: Time zone
el: Ζώνη ώρας

en: Log in
el: Είσοδος

en: The e-mail address %mail is not valid.
el: Η διεύθυνση e-mail %mail δεν είναι έγκυρη.

en: About
el: Περί

en: The e-mail address %email is already taken.
el: Η διεύθυνση e-mail %email είναι ήδη καταχωρημένη.

en: Uses
el: Χρήσεις
