OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: None
fi: Ei mitään

en: Time zone
fi: Aikavyöhyke

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: The e-mail address %mail is not valid.
fi: %mail ei ole kelvollinen sähköpostiosoite.

en: About
fi: Tietoja

en: The e-mail address %email is already taken.
fi: Sähköpostiosoite %email on jo käytössä.

en: Uses
fi: Käyttää
