OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: None
hu: Nincs

en: Time zone
hu: Időzóna

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Generic
hu: Általános

en: The e-mail address %mail is not valid.
hu: %mail e-mail cím hibás.

en: About
hu: Leírás

en: The e-mail address %email is already taken.
hu: %email email-cím már foglalt.

en: Uses
hu: Használat
