OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: About
my: အကြောင်း
