OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: None
nl: Geen

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: Log in
nl: Inloggen

en: Generic
nl: Generiek

en: The e-mail address %mail is not valid.
nl: Het opgegeven e-mailadres %mail is niet geldig.

en: About
nl: Over

en: The e-mail address %email is already taken.
nl: Het e-mailadres %email is al in gebruik.

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Not connected
nl: Niet gekoppeld
