OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: None
pl: Brak

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: Log in
pl: Zaloguj

en: The e-mail address %mail is not valid.
pl: Podany adres e-mail %mail jest nieprawidłowy.

en: About
pl: O stronie

en: The e-mail address %email is already taken.
pl: Adres e-mail %email jest już używany.

en: Uses
pl: Używa
