OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: None
sv: Ingen

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Time zone
sv: Tidszon

en: Log in
sv: Logga in

en: The e-mail address %mail is not valid.
sv: E-postadressen %mail är inte giltig.

en: About
sv: Om

en: The e-mail address %email is already taken.
sv: E-postadressen %email används redan.

en: Uses
sv: Använder
