OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: None
bg: Не

en: Time zone
bg: Часова зона

en: Log in
bg: Вход

en: The e-mail address %mail is not valid.
bg: Имейл адресът %mail е невалиден.
