OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: None
gl: Ningún

en: Time zone
gl: Fuso horario

en: Example
gl: Exemplo

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: The e-mail address %mail is not valid.
gl: O enderezo de correo-e %mail non é válido.

en: The e-mail address %email is already taken.
gl: O enderezo de correo-e %email xa está collido.
