OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: None
hr: Nema

en: Time zone
hr: Vremenska zona

en: Log in
hr: Prijava

en: The e-mail address %mail is not valid.
hr: Adresa e-pošte %mail nije valjana.

en: The e-mail address %email is already taken.
hr: Adresa e-pošte %email se već koristi.
