OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Status
is: Staða

en: None
is: Engin

en: Time zone
is: Tímabelti

en: Log in
is: Skrá  inn

en: The e-mail address %mail is not valid.
is: Netfangið %mail er ekki gilt.
