OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: None
lv: Nav

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Example
lv: Piemērs

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: The e-mail address %mail is not valid.
lv: Jūsu norādītā e-pasta adrese %mail nav derīga.

en: The e-mail address %email is already taken.
lv: E-pasta adrese %email jau ir aizņemta.
