OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: None
sk: Žiadne

en: Time zone
sk: Časové pásmo

en: Example
sk: Príklad

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: The e-mail address %mail is not valid.
sk: E-mailová adresa %mail nie je platná.

en: The e-mail address %email is already taken.
sk: E-mailová adresa %email je už obsadená.
