OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Time zone
sq: Zona orare

en: Log in
sq: Identifikohu

en: The e-mail address %mail is not valid.
sq: Adresa e-mail %mail nuk është e vlefshme.

en: The e-mail address %email is already taken.
sq: Adresa e-mail %email është përdorur njëherë.
