OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Status
ta: நிலை

en: None
ta: இல்லை

en: Time zone
ta: நேரவட்டாரம்

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: The e-mail address %mail is not valid.
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி %mail முறையற்றது.

en: The e-mail address %email is already taken.
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி %email ஏற்கெனவே எடுக்கப்பட்டது.
