OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Status
uk: Стан

en: None
uk: Немає

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: Example
uk: Приклад

en: Log in
uk: Вхід

en: Generic
uk: Загальне

en: The e-mail address %mail is not valid.
uk: Адреса електронної пошти %mail не є припустимою.

en: The e-mail address %email is already taken.
uk: Адреса електронної пошти %email вже використовується.

en: Client secret
uk: Пароль клієнта

en: Not connected
uk: Немає з'єднання

en: Manage own connected accounts
uk: Керування власними під'єднаними обліковими записами

en: Connected accounts
uk: Під'єднані облікові записи
