OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Time zone
hy: Ժամային գոտի

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: The e-mail address %mail is not valid.
hy: էլ - փոստի հասցեն %mail  վավեր չէ:

en: The e-mail address %email is already taken.
hy: %email Էլ. փոստի հասցեն արդեն զբաղված է:
