OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Status
ja: 状態

en: None
ja: なし

en: Time zone
ja: タイムゾーン

en: Example
ja: 例

en: Log in
ja: ログイン

en: The e-mail address %mail is not valid.
ja: メールアドレス %mail が有効ではありません。

en: The e-mail address %email is already taken.
ja: メールアドレス %email はすでに登録されています。
