OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: None
jv: Nihil

en: Time zone
jv: Zona wektu

en: Example
jv: Contoné

en: The e-mail address %mail is not valid.
jv: Alamat e-mail %mail ora bener.

en: The e-mail address %email is already taken.
jv: Alamat e-mail %email uwis ana sing nganggo.
