OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Generic
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: The e-mail address %mail is not valid.
kn: ನೀವು ಕೊಟ್ಟಿರುವ ಇ-ಮೇಯ್ಲ್ ವಿಳಾಸ ಸರಿಯಿಲ್ಲ.

en: The e-mail address %email is already taken.
kn: %email ಎಂಬ ವಿಳಾಸವು ಈಗಾಗಲೇ ಬಳಸಲ್ಪಡುತ್ತಿದೆ.
