OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: None
mr: काहीच नाही

en: Example
mr: उदाहरण

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: The e-mail address %mail is not valid.
mr: दिलेला विरोप %mail योग्य नाही
